Загрузка…

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ: ЯК І ДЕ ПРОХОДИТИМУТЬ

Центром проведення всіх земельних аукціонів в Україні була обрана система Прозорро.Продажі. Завдяки цій системі весь рух земельних ділянок буде відбуватись на очах мешканців країни, у відкритому онлайн доступі. 

На одній з офіційних платформ системи https://uub.in.ua/post/AuktsonipozemlnaProzorroProdazh_1 будуть відбуватись земельні аукціони з продажу приватних земельних паїв. 

Землевласники можуть вже зараз активно готуватись до початку торгів, який відбудеться за кілька днів — першого липня цього року. 

Публічні аукціони регулюються чіткими правовими нормами, прозорі і юридично безпечні та проводяться досвідченими спеціалістами.

Наша компетентна команда організує для вас аукціон та забезпечить зустріч хороших пропозицій і зацікавлених учасників. Якщо ви хочете робити ставки на прибуткове майно або щоб ваша власність була продана з аукціону за справедливою ціною, ви потрапили в потрібне місце.

База актуальних торгів буде постійно наповнюватись, тож рекомендуємо регулярно відвідувати наш сайт в пошуках ідеальної земельної ділянки.

Що повинні знати учасники торгів про аукціон

Основний принцип наших земельних аукціонів — це відкрита і прозора конкуренція між учасниками торгів, де реалізуються землі з усієї країни. 

Хто може робити ставки? Учасниками на наших аукціонах можуть виступати фізичні особи громадяни України. 

Яка вартість землі? Лот виставляється як мінімум за початковою оціночною вартістю. Під час аукціону вартість може суттєво зрости завдяки ставкам учасників.

Яка земля буде продаватися? На продаж виставлятимуться приватні земельні ділянки сільськогосподарського призначення. 

На яких умовах буде реалізація угідь? Приватні паї будуть пропонувати для продажу та оренди, землі державної власності — тільки на умовах оренди.

Всі учасники аукціону, і продавці, і покупці можуть бути впевненими в легальності проведення таких угод. Перед оголошенням аукціону наші спеціалісти в обов’язковому порядку перевірятимуть всі документи на право власності землі від продавця та дотримання законодавчих норм і правил для проведення реалізації.

Від покупця залежатиме його інформаційна підготовка до покупки, забезпечення фінансової частини угоди та готовність до жорсткої конкурентної боротьби. 

Загалом участь в аукціоні — це інтенсивний та захоплюючий процес. Бажано не втратити відчуття реальності в гонитві за лотом та вчасно відступити, щоб не перевершити свій бюджет.