Загрузка…

Продаж технічної деревини на Прозорро.Продажі

Відповідно до Постанови №1178, що набрала чинності в лютому 2020 року, для придбання великої партії технічної деревини потрібно зареєструватися на електронній торгівельній платформі, що акредитована в системі Прозорро.Продажі.

Взаємодія між державними підприємствами, що реалізують майно, та покупцями відтепер здійснюється відкрито та прозоро. Завдяки нововведенню, вдалося ліквідувати велику кількість застарілих корупційних схем, створених на основі домовленостей та хабарництва.

Наразі усі кошти, які держава отримує від реалізації лісоматеріалів, йдуть на розвиток лісової галузі.

Що представляє собою технічна деревина

Під технічною деревиною розуміють відходи, що можуть бути використані для задоволення деяких технологічних потреб промисловості. Використовується така деревина на невеликих виробництвах. Технічна деревина може бути отримана з дерев хвойних порід, що мають сильний смоляний запах із-за того, що стовбури сильно наповнені смолою.

Особливістю такої деревини також являється й те, що вона дуже міцна, не гниє, бо добре просмолена. Її можуть використовувати в будівництві, а також в мебельній галузі та інших сферах діяльності. Розрізняють тверду та м’яку технічну деревину. М’яка утворюється з дерев таких сортів: береза, липа, вільха чи осика. Більше детально про те, як продається деревина в Україні, можна дізнатися на сайту УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-fansyrovyny-u-systemi-prozorro-sale.

Етапи участі в аукціоні

Для того, щоб стати власником деревини, необхідно пройти декілька етапів:

  1. Обрати торгівельну платформу, що акредитована в Прозорро.Продажі.
  2. Зареєструватися та створити особистий кабінет користувача.
  3. Обрати необхідний лот та ознайомитися з умовами його придбання.
  4. Подати заявку на участь в торгах та сплатити всі необхідні внески (реєстраційний та гарантійний).
  5. Дочекатися початку аукціону та прийняти в ньому участь.

Як тільки аукціон розпочнеться, необхідно уважно слідкувати за часом, так як на те, щоб зробити свою ставку, кожному учаснику дається лише 3 хвилини. Поки торги не закінчаться, учасники не будуть бачити інформацію про інших учасників, так як вона буде зашифрована. Ознайомитися з деталями участі в електронних торгах відкритого типу можна тут sale.uub.com.ua.

Головні переваги

Електронні торги дозволяють усім учасникам змагатися між собою на рівних умовах, що забезпечує чесну конкурентну боротьбу. Прийняти участь в аукціоні можуть усі бажаючі: фізичні особи чи підприємства будь-якої форми власності, у тому числі й іноземні.

Крім цього, завдяки тому, що перед підписанням угоди адміністрація електронної торгівельної платформи уважно перевіряє документи, тут не може бути шахрайства.

Дані користувачів надійно шифруються, завдяки чому вони не потраплять в сторонні руки. У разі виникнення питань щодо роботи торгівельної платформи чи участі в аукціоні, користувач може звернутися за кваліфікованою допомогою.