Загрузка…

Продаж пиловника сосни на платформі УУБ

З 1 лютого 2020 року продаж необробленої деревини, а саме хвойних пиломатеріалів, став основним напрямком діяльності системи Prozoro.

Реалізація соснового пиловника в системі Прозоро

У зв’язку з появою тіньового ринку продажу деревини, KM вирішив передати реалізацію необробленого лісу системі Prozoro https://sale.uub.com.ua/news/yak-prydbaty-pylovnyk-hvojnyh-porid-na-prozoro-prodazhi. Поки що це нововведення стосується лише великих лісогосподарських підприємств, річний прибуток яких становить понад 10 мільйонів гривень, проте найближчим часом є у планах перевести весь збут лісових ресурсів у електронну систему торгівлі.

Пиловник хвойних порід — це затребувана сировина, яка використовується для будівництва, зовнішнього і внутрішнього оздоблення приміщень. Такий попит на соснову хвою як будівельний матеріал пов’язаний з тим, що у цього виду дерев стовбур є довгим та прямим, деревина відноситься до міцної та легкої в обробці таменше інших порідє схильність згнивати.

Найпопулярнішим деревом у при цому є сосна, а також ялина. Оскільки ці види дерев ростуть набагато швидше твердих порід дерев, отже, ціна на них значно нижча.

Для того, щоб розпочати процес продажу необробленого дерева в електронній системі справедливої торгівлі Prozoro.Sales, вам необхідно укласти спеціальну угоду з платформою для співпраці. Після таких дій ви завжди зможете завантажуватидані про партію.

Фахівці платформи «Української універсальної біржі» кожному клієнту дають поради щодо процесу реєстрації і розміщення інформації про об’єкт в електронній системі. Після закінчення аукціону та оголошення переможця тендерів фахівці допоможуть у процесі укладання договору купівлі-продажу. Для клієнтів УУБ ці послуги надаються безкоштовно.

Як я можу купити або продати хвойні пиловник на сайті УУБ?

Після реєстрації на платформі sale.uub.com.ua одним із перших кроків організатора аукціону є завантаження даних,відносно вподобаного лотув систему Prozorro. Крім того, ця інформація про реалізаціювідправляється до Центральної бази даних і доступна на всіх платформах, підключених до системи Prozoro.

Покупці, яких цікавить лот, знайомляться з умовами покупки на любій платформі Прозорро, наприклад, «Української універсальної біржі», та подають свою заявку на участь. У вашому особистому кабінеті вам надається посилання на сторінку проведення торгів, яка знаходиться в модулі Prozoro.Sales. Сайт повинен негайно попередити всіх продавців та покупців про аукціони.

Платформа «Української універсальної біржі» несе повну відповідальність за своєчасну передачу посилань для участі в торгах та дає гарантії своїм користувачам у високоякісному технічному сервісі. Використовуйте Telegram-бота або Viber-бота і не пропустить цікавих торгів.

Дані про учасників аукціонів та їх чисельність невідома до кінця торгів. Після того, як система вибрала переможця, починається процес перевірки документів, які потрібно надати. А після завершення процедури підписується договір про купівлю-продажу. Стати учасником торгів ви можете вже сьогодні. Всі торги відбуваються чесних умовах, тому не варто перейматися, що ви зв’яжитесь з мошенником, який буде вимагати хабар.

Вже 4 роки на сайті «Української універсальної біржі» проводяться чесні та прозорі аукціони, на яких отримують прибуток як підприємці, так і Україна вцілому. Ми створили всі можливі умови для більш комфортного використання нашого сайту. Окрім бота Telegram, ви можете зробити підписку на розсилку по електронній пошті або підписатися на сторінку нашої біржі у Facebook, щоб завжди знати про поточні аукціони з реалізації хвойних пиломатеріалів.