Загрузка…

Правова допомога

Будь-якій людині в будь-який момент може знадобитися адвокат і юридична допомога. Звернувшись до професіоналів ви можете її отримати практично в будь-який час. Чи є юриспруденція в сучасному світі «пережитком» минулого? Для чого і навіщо потрібні юристи?

Наприклад, для того ж, що і лікар для хворого. У житті кожної людини можуть виникнути обставини, коли вирішити проблему самостійно неможливо, тому за допомогою слід звертатися до кваліфікованого юриста. Стикаючись з різноманітними правовими питаннями, багато хто починає сам вирішувати свої проблеми, не вдаючись до допомоги фахівців, не маючи належного досвіду і елементарних знань в області права.

Ігноруючи проблему, в подальшому, вона може не вирішитися або вирішитися з великими фінансовими витратами і втраченим часом. Відносно правових питань ця проблема проявляється особливо. Дійсно, на це є певні причини. Потрапляючи на прийом в юридичну організацію, Вас консультує не тільки фахівець в області права, але і бухгалтер, економіст, інженер, а часом і навіть психолог.

Хороша юридична компанія аналізує Вашу ситуацію з різних ракурсів і знаходить грамотне вирішення питання з урахуванням правових норм. Професія юрист за своєю суттю геніальна. Адже для того щоб вирішити ту чи іншу проблему, необхідні пізнання у всіх сферах життя. Вони не дивляться на проблему поверхово, а намагаються вивчити її в самих деталях, не упустити всі нюанси справи, що в такій професії неприпустимо. У справі юриста важливі всі дрібниці. І коли Ви приходите на прийом, то треба надати спеціалісту всю інформацію, нехай навіть якщо вона здається Вам незначною. Це допоможе більш повно зрозуміти картину того, що відбувається, і не затягувати вирішення питання.

Дуже часто в своєму житті ми стикаємося з несправедливістю

Але не з позиції закону, а з чисто людської сторони. Приходячи до юристів, клієнти хочуть бачити тільки позитивний результат, запевняючи у своїй правоті. А одна з улюблених фраз клієнта – «Я не знав». Знаменита латинське прислів’я говорить: «Ignorantia non est argumentum – Незнання закону не звільняє від відповідальності». Звідси можна зробити висновок, що в юридичних питаннях слід звертатися не до здорового глузду, а до закону. І що на перший погляд здається несправедливим, з боку права є цілком розумним.

При зверненні до юриста за допомогою, багато компаній завжди намагаємося вирішити проблему в досудовому порядку за допомогою переговорів сторін. Адже як говорив Рут (американський юрист, військовий міністр, державний секретар): «Справа юриста – не доводити справи до суду». І тільки після неодноразових спроб вирішити питання мирним шляхом, варто передати справу до суду. Хороший юрист не націлений на витягування грошей з клієнта, намагається звести до мінімуму витрати і скоротити процес вирішення проблеми.

Часом клієнти навіть не здогадуються про можливі витрати на судовий розгляд, починаючи зі сплати державного мита до призначення експертизи та інших можливих витрат. Не кажучи вже про процес, який може тривати місяцями. Крім цього, є категорії справ, вирішення яких в досудовому порядку буде вигіднішим. Як говориться в іспанському вислові, «хто веде тяжбу через вівцю, втрачає корову». Так що в будь-якому випадку варто звертатися за правовою допомогою виключно до професіоналів, які зможуть гарантовано забезпечити вам хорошу підтримку.

Законодавство змінюється з року в рік, це створює певні труднощі на шляху до застосування різних законодавчих актів. Людині, далекій від юриспруденції, буде досить важко розбиратися в термінології нормативно-правової бази нашої держави. Юрист потрібен в найрізноманітніших ситуаціях, що стосуються трудових, сімейних, житлових та інших правових питаннях.