Загрузка…

Переваги використання електронного підпису для участі в торгах

Одна з важливих умов для того, щоб стати учасником в тендерних торгах – це наявність електронного підпису. Враховуючи той момент, що подача заявки, її розгляд й інші етапи проходять в онлайн-форматі, без юридично завіреного підпису в електронному вигляді ви не зможете навіть правильно оформити саму заявку. 

Подібний підпис – це аналог звичайного ідентифікуючого знаку, який наявний в документах кожної людини. Створюється все це за допомогою криптографічного шифрування. Технологія не є сильно важкою і оформити сам підпис достатньо просто.

Все ще потрібно для цього зробити – це звернутися в відповідний центр акредитування, де вам зможуть запропонувати подібні послуги. На сьогодні, в цьому немає нічого важкого й отримати електронний підпис може будь хто.

Що можна віднести до числа переваг?!

Насправді, є дуже багато моментів, які можна розглядати як позитивні моменти. При цьому, варто нагадати, що сам підпис знадобиться вам незалежно від того, де саме ви будете брати участь в аукціоні.

Це стосується і всім відомого сайта tender.uub.com.ua. Маючи вже завірений електронний підпис, ви можете бути точно впевненими в тому, що ваша кандидатура буде розглядатися на одному рівні з іншими учасниками. Головне – це не забувати про те, що потрібно ще вміти правильно оформляти саму заявку. Це ще один важливий момент, який також потрібно враховувати, якщо у вас є така можливість.

Переходячи ж до самих переваг, ми можемо визначити такі моменти, як:

  • Безпека – ви можете бути впевнені в тому, що ніхто не вноситиме ніяких змін до вашого пакету документів. Наявність акредитованого підпису – це досить серйозна перевага, яка дійсно зіграє саме на вашу користь;
  • Сфера використання – ви можете задіяти електронний підпис не тільки в тих випадках, коли плануєте брати участь в тендері. Це може бути підготовка певної документації або  будь-які інші процедури, що мають пряме відношення до бухгалтерії;
  • Швидкість – величезною перевагою є той момент, що можна підписувати самі договори всього за декілька хвилин. Якщо все йде по плану, то це дійсно дуже просто і нічого важкого тут немає.

Вам же залишається лише аналізувати такі моменти. На крайній випадок, ви завжди можете пошукати відгуки інших користувачів та взяти для себе ще більше висновків, які можуть не бути вам зайвими. Чим більше ви будете знати, тим краще для вас.