Загрузка…

Ціна на круглі лісоматеріали на майданчику ТБ УЕБ

«Продам необроблену деревину» – один з найпопулярніших запитів в Інтернеті серед користувачів. Раніше було необхідно встановити хороші зв’язки з офіційним лісовим господарством, щоб зробити покупку. Такий процес займав багато часу і сил. З приходом Інтернету, ці проблеми пішли в небуття.

Раніше лісове агенство реєструвало деревину новим способом, в електронному вигляді. Приблизно більше половини обсягу було на біржі. Решта лісокористувачів продавали продукцію за прямими договорами. У такому випадку на рівні держави не було зрозуміло, скільки пиломатеріалів продається в загальному. Постійно можна було побачити оголошення» закуповуємо пиломатеріали, купимо ліс», але при цьому не був зрозумілий загальний оборот продукції. Прямі поставки дозволяли штучно завищувати ціни, діяла система «відкатів», при цьому в реальності часто лісоматеріал реалізовувався нижче собівартості, що призводило до падіння галузі в цілому і недостатнього надходження коштів до державного бюджету.

Ціни на круглі лісоматеріали на Prozorro.Sale

Публічні торги проводять на акредитованих майданчиках, що підключені до модуля системи Прозорро.Продажі. Завдяки їм ринок лісу став дійсно прозорим і незалежним.

Однією з таких платформ є сайт «Українська енергетична біржа», який займає лідируючі позиції. Співробітники нашого сервісу мають багатий досвід і знання для проведення аукціонів в онлайн режимі якісно та чесно.

Залежно від типу, якості, та других факторів дерева ціна на круглі лісоматеріали коливається у діапазоні від 280 грн. до кількох тисяч за 1 куб. м.

Продаж круглих лісоматеріалів різних порід на майданчику ТБ УЕБ

На нашому сайті ви можете знайти круглі лісоматеріали листяних порід на любий смак.

Майданчик ТБ «Українська енергетична біржа»забезпечить розвантаження деревини з вагонів і фур  немає необхідності  посилати автомобілі з гідравлічними маніпуляторами.

Завдяки цьому аукціону, у минулому році в нашої державі було проведено тисячі торгів, на яких лісозаготівельні підприємства здебільшого реалізовували великі лоти лісу-кругляку (від 100 куб. м). Більше 10 млн. грн. сплатили клієнти майданчика.

Для того, щоб перемогти у нашому аукціоні з продажу необробленої деревини як у Полтаві, так і інших регіонахнашої держави, реєструйтеся на сайті та заповнюйте анкету.

Перед цим обов’язково ознайомтесь з інформацією за цим посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/tsina-na-krugli-lisomateriali-na-majdanchiku-tb-ueb/.