Загрузка…

Апостиль на документи

Якщо у вас виникла необхідність зробити апостиль, то варто спершу краще розібратися у відповідного типу послугах та знайти професійну компанію. Наразі це не так вже й складно і у вас є реальна можливість скористатися відповідного типу сервісом на вигідних для себе умовах. Легалізація та апостиль у Львові є популярною послугою, тому варто отримати більше інформації про це. В цій статті ми розкажемо вам про саму послугу та певні її особливості. 

Апостиль на свідоцтво про народження

Доволі популярною на сьогоднішній день послугою є пологи у США та інших зарубіжних країнах. Система охорони здоров’я в нашій країні далека від досконалості, тому дивуватися з такого факту не варто. Але як офіційно підтвердити права батьків на дитину, народжену в іншій державі? Виконати легалізацію документів, виданих клінікою, у якій проводилися пологи. Ця процедура має на увазі необхідність поставити апостиль на свідоцтво про народження. Причому апостиль ставиться лише у тій країні, де було видано свідоцтво.

Де та як можна виконати процедуру? Найкраще звернутися до бюро перекладів, яке має у переліку своїх послуг Апостиль Львів. У цьому випадку ви будете звільнені від численних зборів довідок та документів, походів до нотаріуса та пошуків виконавців, які займаються перекладом та юридичним закріпленням створених документів.

Отримання апостилю на паспорт

Відповідно до чинних норм міжнародного законодавства, прийнятих Гаазькою конвенцією, паспорт для визнання його легітимності в іншій країні не обов’язково надавати під апостилізацію. А ось ставити апостиль на копію паспорта, офіційно завірену нотаріусом, потрібно. Його зазвичай відправляють у тих випадках, коли потрібно підтвердити право на отримання спадщини.

Апостиль на закордонний паспорт ставиться згідно з нормами, прийнятими в Гаазі 2002 року. Скористатися послугою варто тим, хто часто виїжджає за кордон у рамках робочої поїздки, пов’язаної з вирішенням юридичних питань на державному рівні. Зокрема це стосується політиків, бізнесменів-керівників міжнародних корпорацій.

Апостиль на паспорт звичайного зразка зазвичай ставити не потрібно (у тих випадках, коли в документі є фотографія власника, його підпис, а також офіційний штамп держави, що видала посвідчення). До речі, ці ж правила стосуються інших документів, в які вклеюється фотографія (санітарна книжка, пенсійне посвідчення, військовий квиток, посвідчення водія). Отже в цій ситуації вам варто дізнатися де поставити апостиль у львові.

Апостиль на свідоцтво про укладення або розірвання шлюбу

Проведення церемонії одруження за кордоном на сьогоднішній день – досить популярна послуга серед громадян України. Але для того, щоб офіційно визнати легітимність документа, що підтверджує укладення або розірвання шлюбу, необхідний апостиль РАГСу, в якому проводилася реєстрація. Процедура ця ще називається легалізацією та має на увазі підтвердження видачі документа посадовцем.

Апостиль на свідоцтво про розлучення, якщо він також оформлявся поза Україною, ставиться аналогічно. До речі, у деяких випадках розірвати шлюб можна і в Україні без обов’язкового виїзду за кордон. Головне, щоб громадянство когось із пари було українським.

Консульська легалізація документів

Для того, щоб український документ, який надається в країну, що не входить до складу Гаазької конвенції від 1961 року, мав юридичну силу, необхідно пройти процедуру його консульської легалізації. Відразу слід зауважити, що апостилювання та консульська легалізація документів – це два абсолютно різні поняття. Апостилювання – спрощений порядок легалізації для документів, які надаватимуться до країни-учасниці Гаазької конвенції 1961 року, яка скасовує вимогу консульської легалізації іноземних офіційних документів.

Переклад і апостиль у Львові

Послуги перекладу та апостилювання є досить популярними останнім часом. Так як кордони поступово відкривають для наших громадян і Україна грає вже іншу роль на міжнародній арені, то тепер студенти можуть фактично вільно навчатись у різних країнах світу, чимало людей виїжджає за кордон на роботу чи навіть повністю переїжджає зі своєю сім’єю. Також варто згадати про випадки надання медичних послуг за кордоном, що останнім часом є популярним з огляду на стан медицини в нашій країні. 

Таким чином, переклад потрібних для вирішення тих чи інших питань документів та саме апостилювання цих документів можна вважати популярною послугою. Наразі ви можете знайти відповідного типу бюро, котре створить умови для отримання повного спектру відповідного типу послуг для кожного. При цьому вам варто звертати більше уваги на репутацію обраної компанії, що дозволить вам краще розібратися у цьому питанні та отримати послуги найвищого рівня.